O společnosti

REGARD s. r. o. je stavební, developerská a realitní společnost. Jsme na trhu od roku 1999.

mapa na dolnici

Řadové domy Na Dolnici

Lokalita PRAHA 5, Lužiny, ulice Na Dolnici

Praha 5 - Lužiny je velmi krasné a klidné místo blízko stanice metra Lužiny. Přímo v centrálním parku Prahy 13. Ulice je v zástavbě luxusních vil z 90-tých let a v ustalené oblasti kde se už nikdy nebude stavět.

Lokalita, kterou si oblíbíte

Ulice Na Dolnici, kde se projekt nachází, je situována poblíž stanice metra Lužiny. Není zde opravdu žádný automobilový ani letecký provoz, také se jedná o obytnou zonu. Můžete se těšit na příjemný život ve velmi tiché ulici blízko metra a parku, který garantuje čisté ovzduší. A ještě budete mít všude blízko. Za šest minut dojdete na stanici metra B - Lužiny. V blízkém okolí je nákupní centrum Galerie Butovice. Nebo máte možnost využít služeb dalších obchodních center TESCO Stodůlky, Metropoli Zličín nebo dalších menších center. Použiváte-li k dopravě vůz, potěší Vás, že od Smíchova vás děli jen 6 km, a je to také kousek na všechny možné směry dálnic - Plzeň, Dobříš, Brno, Slaný.

Dvě varianty

Luxusní novostavba dvojdomu dům A a dům B, je dispozičně rozdělena na 6 + 1. Dům A má celkovou výměru 265 m2. Dům B má celkovou výměru 285 m2. Každý dům (polovina dvojdomu) je uplně samostatný, má vlastní přípojky, příjezdovou cestu a pozemek. Dokonce i vnitřní dělicí zeď mezi domy je samostatná u každého domu, a tím hlukově přesahuje normu dvojnásobně! Zastavěná plocha poloviny dvojdomu je 75,5 m2. Pozemek domu A má včetně zastavěné plochy 210 m2, pozemek domu B má včetně zastavěné plochy 280 m2. Zahrada domu A je 120 m2, domu B 190m2. Každý dům má 4 koupelny a WC, včetně sauny, několika komor a technických místostí.

Důraz na kvalitu

Při výstavbě se použivají materiály nejvyšších kvalit. Lité železo-betonové konstrukce a cihly Porotherm, italské dřevěné vnitřní dveře, dřevěné dubové podlahy, luxusní koupelny, moderní italská dlažba značky Arte Casa.

Informace o stavbě

Termín zahájení výstavby: zaří 2007
Termín kolaudace a nastěhování: červen 2009

Fotografie, plánky

Situační plánek [pdf]
Situační plánek 2 [pdf]
Perspektiva 1 [pdf]
Perspektiva 2 [pdf]
Perspektiva 3 [pdf]
Pohledy na stavbu [pdf]
Řez [pdf]
Plánek suterénu [pdf]
Plánek přízemí [pdf]
Plánek patra [pdf]
Plánek podkroví [pdf]

Prodáno


mapa rotavska

Dvojdům Rotavská

Lokalita PRAHA 5, Velká Ohrada, ulice Rotavská

Praha 5 - Velká Ohrada je velmi lukrativní, krasné a klidné místo blízko centra Hlavního města. Je obklopeno krásnou přírodou (Prokopské údolí) s výhledem na celou Prahu. Přesto i v této lokalitě lze bydlet, a to velmi luxusně.

Lokalita, kterou si oblíbíte

Ulice Rotavská, kde se projekt nachází, je situována poblíž ulice Jeremiašové. Dalo by se teda očekávat, že život v ní bude omezen automobilovou dopravou a hlukem. Opak je ale pravdou. Můžete se těšit na příjemný život v tiché ulici v přírodní lokalitě, která garantuje čisté ovzduší, bez leteckého provozu. A ještě budete mít všude blízko. Za osm minut dojdete na stanici metra B - Lužiny, nebo můžete využít autobus MHD a dojet do stanice metra B - Nové Butovice za pouhé čtyři minuty. Kde v blízke Galerie Butovice můžete strávit celý den nakupováním. Nebo máte možnost využít služeb dalších obchodních center. Námatkou jmenujeme TESCO Stodůlky, Metropoli Zličín nebo dalších menších center. Použiváte-li k dopravě vůz, potěší Vás, že od Smíchova vás děli jen 6 km, a je to také kousek na všechny možné směry dálnic - Plzeň, Dobříš, Brno, Slaný.

Dvě varianty

Luxusní novostavba dvojdomu dům A a dům B, je dispozičně rozdělena na 5 + kk a má celkovou výměru 176 m2. Každý dům (polovina dvojdomu) je uplně samostatný, má vlastní přípojky, příjezdovou cestu a pozemek. Dokonce i vnitřní dělicí zeď mezi domy je samostatná u každého domu, a tím hlukově přesahuje normu dvojnásobně! Zastavěná plocha poloviny dvojdomu je 93,5 m2. Užitná plocha každého objektu je 155 m2. Pozemek každého dvojdomu má včetně zastavěné plochy 365 m2, zahrada každého domu je 271 m2. Je tu také možnost využití střešní plochy, která tvoří 60m2 dlažděné plochy každého domu jako místo pro nerušené opalování, popř. koupání nebo zahrádkaření.

Důraz na kvalitu

Při výstavbě se použivají materiály nejvyšších kvalit. Sendvičový systém KM Beta, dřevěná EURO okna, německé samonosné dřevěné schody Kenngott, italské dřevěné vnitřní dveře, dřevěné dubové podlahy, luxusní koupelny.

Informace o stavbě

Termín zahájení výstavby zaří 2007
Termín kolaudace a nastěhování zaří - říjen 2008

Fotografie, plánky

Fotogalerie k projektu Rotavská
Situační plánek [pdf]
Fotografie stavby 15. 3. 2008 [jpg]

Prodáno

 


mapa na dolnici

Projekt JINONICE

Lokalita PRAHA 5, Jinonice, ulice Mezi Lány

Praha 5 - Jinonice, je velmi lukrativní, krasné a klidné místo v Praze velmi blízko centra města. Ulička Mezi Lány kde se nachází náš projekt je poblíž ulice Radlická, ale zaroveň je velmi tichá, jak od automobilové tak i od letecké dopravy. Čtyři minuty chůze je stanice metra Jinonice, základní škola a fakulta UK. Poblíž se nacházi obchodní centrum Galerie Butovice, a další nakupní centra. Na Anděl je to 5km autem, 7km je to na Václavské náměstí, 3km na dalnice směr Plzeň, Dobříš, Slaný.

V okolí je krásná příroda - Prokopské údolí, s nezapomenutelným výhledem na celou Prahu a blízkým lesem a čistým ovzduším. Dále na dosah jsou všechny možné služby.

O projektu

Jedná se o luxusní novostavbu 3 řadových domů 5+kk o celkové výměře 186 m2 - jeden trojdům v proluce v ulici Mezi Lány na Praze 5 - Jinonice na celkovém pozemku 421m2.

Zastavěná plocha domu A je 71,3m2, domu B - 68,8 m2, a domu C - 68,8 m2.
Celková zastavěná plocha všech domů je 208,9 m2.
Plocha zahrady domu A je 70 m2, domu B - 70,5 m2 a domu C - 70 m2.

Zahájení stavby záři 2006
Dokončení stavby březen 2007

Fotografie, plánky

Fotogalerie k projektu Jinonice

Prodáno


Byt 3+kk Stodůlky

Lokalita PRAHA 5, Stodůlky, ulice Petržílkova 2514

mapa na dolnici

Byt 3+kk přímo od majitele, v osobním vlastnictví, o rozloze 98 m2 s balkonem. Byt se nachází ve 4. patře cihlové novostavby z roku 2000 v Praze 5. 200 metrů od metra Hůrka. K dispozici jsou dvě neprůchozí ložnice, obývací pokoj s kompletně vybavenou kuchyňskou linkou a balkonem - vstup ze dvou pokojů, koupelnou s vanou a samostatnou toaletou. Na podlaze v obyváku je plovoucí podlaha třešeň, v ložnicích jsou parkaty jasan. K bytu náleží sklep o rozloze 4m2. V suterénu doma je garažové stání je v ceně bytu.

Poloha

Byt se nachází v místě výbornou občanskou vybaveností a dopravní dostupností. Naprosti bytu je Pošta, supermarket Albert, metro, Městský úřad, několik restaurací, banka, školy, školky. Výborné a klidné místo pro život. Nutno vidět.

O bytu

Byt je kompletně vybaven - ložnice, kuchyň, vestavené skřině atd. Ihned k nastěhování. Byt se skladá s chodby - 13,15m2, obyvací pokoj s kk - 30,62m2, ložnice č. 1 - 13,47m2, ložnice č. 2 - 15,08m2, wc - 1,25m2, koupelna - 3,89m2, sklep 4,01m2. Balkon 21m2. Plocha bez sklepa i balkonu: 77,46m2.

Cena za zarizeny byt vc. garazoveho stani 5 mil. Kc. Dohoda.

Fotografie a další

Fotogalerie

Popis na sreality.cz

Prodáno